1986 da başlayan ilk heyecan Bugün 90 ülkeye ulaştı ...

tel no
prefabrik ürün

Yemekhane Binaları

Yemekhane binaları Karmod kalite güvencesiyle kaynaksız modern üretim teknolojisi kullanılarak vidalı sistemle üretilmektedir. Fonksiyonel plan ve konforda uzman mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan Karmod yemekhane binaları estetik ve konforlu yemek ve dinlenme alanları sunmaktadır.Yemekhane binaları yüksek izolasyonuyla dört mevsim iklimin getirdiği sıcak soğuk ortamlarda ferah mekanlar sunmaktadır. Yemekhane binalarımızın planlarına göre istenen kapasitede tek katlı veya iki katlı mutfak, kiler ve yemek salonu imkanı sunmaktadır.Yemekhane binalarımızda istenilen oranda lavabo, wc, duş ünitesi yer alabilmektedir. Karmod yemekhane yapılarında merkezi veya lokal havalandırma sistemi yapılabilmektedir.
Yemekhane binalarımızda TV izleme odası, seminer salonu, dinlenme salonu, oyun salonu, çalışma ofisi vb. üniteler alternatifli plan ve ölçülerde isteğe bağlı sunulmaktadır.yemekhane binalarımız elektirik tesisatından su tesisatı ve armatürlerine, kapısından penceresine, çatısından boyasına kadar fabrika ön üretimi sonrası kurulum mekanına sevk edilerek montaj yapılıp kullanıma hazır teslimat yapılmaktadır.
Karmod yemekhane binaları; şantiyelerde, hastane ve eğitim tesislerinde, turizm ve spor tesislerinde, fabrikalarda, askeri üst ve tesislerde, vb. mekanlarda yoğun kullanıma sahiptir. Yemekhane binalarımız uluslararası üretim ve taşıma standartlarında imal edilmekte olup montaj ve üretim hatalarına karşı Karmod satış sonrası destek hizmeti kapsamındadır.

25 M² Yemekhane Binası

prefabrik yemekhane binası 25 m2

53 M² Yemekhane Binası

prefabrik yemekhane binası 53 m2

65 M² Yemekhane Binası

prefabrik yemekhane binası 65 m2

98 M² Yemekhane Binası

prefabrik yemekhane binası 98 m2

170 M² Yemekhane Binası

prefabrik yemekhane binası 170 m2

181 M² Yemekhane Binası

prefabrik yemekhane binası 181 m2

217 M² Yemekhane Binası

prefabrik yemekhane binası 217 m2


© 2012 KARMOD
Prefabrik
Yapı. Tüm hakları saklıdır.