1986 da başlayan ilk heyecan Bugün 90 ülkeye ulaştı ...

tel no
prefabrik ürün

Yatakhane Binaları

Yatakhane binaları Karmod kalite güvencesiyle kaynaksız modern üretim teknolojisi kullanılarak vidalı sistemle üretilmektedir. Fonksiyonel plan ve konforda uzman mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan Karmod yatakhane binaları zinde uyku ve dinlenme alanları sunuyor.
Yatakhane binaları yüksek izolasyonuyla dört mevsim şantiyelerin sıcak soğuk ortamlarında ferah mekanlar sunmaktadır. Prefabrik yatakhane binalarımızın planlarına göre istenen adette yatak kapasitesine sahip oda veya salonlar gerçekleştirilebilmektedir. Arzu edilmesi durumunda yatakhanenin bir gereksinimi olan ranzalar, yataklar, soyunma dolapları vb. firmamız tarafından kullanıma hazır özellikte anahtar teslimi olarak hizmet verilmektedir.
Yatakhane binalarımızda istenen adette wc – duş ünitesi tekli veya çoklu olarak fonksiyonel planlarda sunulmaktadır. Prefabrik yatakhanelerimizde TV izleme odası, seminer salonu, dinlenme salonu, oyun salonu, çalışma ofisi vb. Üniteler alternatifli plan ve ölçülerde sunulmaktadır. Yatakhane binalarımız elektirik tesisatından su tesisatı ve armatürlerine, kapısından penceresine, çatısından boyasına kadar fabrika ön üretimi sonrası kurulum mekanına sevk edilerek montaj yapılıp kullanıma hazır teslimat yapılmaktadır. Yatakhane binalarımız uluslararası üretim ve taşıma standartlarında imal edilmekte olup montaj ve üretim hatalarına karşı Karmod satış sonrası destek hizmeti kapsamındadır.

30 M² Yatakhane Binası

prefabrik yatakhane binası 30 m2

79 M² Yatakhane Binası

prefabrik yatakhane binası 79 m2

86 M² Yatakhane Binası

prefabrik yatakhane binası 86 m2

91 M² Yatakhane Binası

prefabrik yatakhane binası 91 m2

102 M² Yatakhane Binası

prefabrik yatakhane binası 102 m2

113 M² Yatakhane Binası

prefabrik yatakhane binası 113 m2

117 M² Yatakhane Binası

prefabrik yatakhane binası 117 m2

148 M² Yatakhane Binası

prefabrik yatakhane binası 148 m2

193 M² Yatakhane Binası

prefabrik yatakhane binası 193 m2

204 M² Yatakhane Binası

prefabrik yatakhane binası 204 m2

204 M² Dubleks Yatakhane Binası

prefabrik yatakhane binası dubleks 204 m2

232 M² Yatakhane Binası

prefabrik yatakhane binası 232 m2© 2012 KARMOD
Prefabrik
Yapı. Tüm hakları saklıdır.