1986 da başlayan ilk heyecan Bugün 90 ülkeye ulaştı ...

tel no
prefabrik ürün

Şantiye Binaları

Şantiye binalarında Karmod kalitesiyle yüksek güvenlikte zinde çalışma ve dinlenme ortamına sahip yapılar sunuyoruz. Modern fabrika tesislerimizde kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanarak üretim gerçekleştirdiğimiz şantiye binalarını kısa sürede imal ederek uzman ekiplerimizce Dünyanın her noktasına kurulum yaparak kullanıma hazır halde teslimat yapıyoruz.
Uzman mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan şantiye model ve planlarımız zinde ve verimli çalışmayı sağlayan şantiye barınma mekanları sunuyor. Karmod şantiye binalarında müşterilerince hazırlanan özel projelerin üretimini de gerçekleştiriyor. Arzunuza göre ister Karmod’un fonksiyonel kullanımdaki model ve planlarını tercih edebilirsiniz veya kendinize özel hazırladığınız projeyi Karmod prefabrik yapı kalitesiyle kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.
Karmod’un üretimi olan şantiye binalarının kapsamında; prefabrik yatakhane binaları, prefabrik yemekhane binaları, prefabrik ofisler, prefabrik spor salonları, prefabrik tv – seminer salonları, prefabrik wc – tuvalet – duş üniteleri vb. Alanlar yer almaktadır.
Şantiye binalarımız uluslararası üretim ve taşıma standartlarında imal edilmekte olup montaj ve üretim hatalarına karşı Karmod satış sonrası destek hizmeti kapsamındadır.

249 M² Şantiye Binası

prefabrik şantiye binası 249 m2

428 M² Şantiye Binası

prefabrik şantiye binası 428 m2

565 M² Şantiye Binası

prefabrik şantiye binası 565 m2


© 2012 KARMOD
Prefabrik
Yapı. Tüm hakları saklıdır.