1986 da başlayan ilk heyecan Bugün 90 ülkeye ulaştı ...

tel no
prefabrik ürün

Konteyner Yapılar Hayatın İçinde

Konteyner yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan uzun ömürlü yapı tercihlerinde güvenle kullanılabilecek modern yapı modelidir. Karmod konteyner üretimi modern tesislerde bant sisteminde uzmanlıkla yüksek kalitede gerçekleştirilmektedir. Sektörün yenilikçi üretim teknolojilerinin kullanıldığı özel hatta hazırlanan Karmod konteynerler eşşiz kalitesi ve çok yönlü kullanım alanlarıyla benzerlerinden ayrılan üstün özelliklere sahiptir.
Demorte üretim sistemiyle Prefabrik konteyner sınıfında da adlandırılan yapılarımızda kullanılan tüm malzemeler kalite standartlarına sahip olup aynı zamanda tam dönüştürülebilir malzeme özelliğiyle çevre dostudur.
Paslanma ve çürümelere geçit vermeyen yüksek galvanizli çelik ana metal karkasları, yüksek yalıtımla beraber benzerlerine göre çok yüksek enerji tasarrufu sağlayan duvar ve çatı sandviç panel sistemi, birinici sınıf boydan boya kitiltli, destek saclı, çift camlı pvc pencereleri, tam kapama sağlayan özel sac ana giriş panel kapısına kadar her detayında Karmod yaşam konteyner üstünlükleri hemen farkedilir.
Standart konteyner 3x7 metre ve 2.4x6 metre ölçülerinde çok sayıda hazır plan ve modelde üretilmektedir. Standart konteyner ebatları ile üretilen yapılarımız kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir.

Sandwich Panel Konteyner

Birleşimli Konteynerler

Konteyner Teknik Özellikleri

Standart üretimlerin yanı sıra özellikle şantiye konteyner projeleriyle yönetim ofis konteyner projelerinde birleşimli demonte konteyner modeliyle istenilen genişlikte ve katlı katlı sistemde Karmod konteyner üretimi yapılmaktadır. Birleşimli özel ebat konteyner modelinde Karmod uzmanlığıyla teknik ofisiste hazırlanan çok sayıda fonksiyonel kullanımda hazır proje ile birlikte müşteri isteğine göre projelere de üretim desteği verilmektedir. Karmod konteynerler şantiyelerde, ofislerde, eğitim binalarında, yönetim binalarında, hastane ve sağlık tesislerinde, askeri tesislerde, gsm konteynerlerinde, garaj konteynerlerinde, jeneratör ve özel cihaz muhafazalarında, ev çözümlerinde vb. alanlarda güvenle kullanılmaktadır.

 

Şantiyelerde zinde mekanlar hazırlıyoruz
Gerek standart konteyner yapılarımız gerekse özel şantiye mobilizasyon projelerine ürettiğimiz hızlı kurulumlu bina desteğimizle her türlü zorlu saha şartlarında konforlu kullanımda işçi kampları hazırlıyoruz. Şantiye konteyner kullanıcı araştırmalarında öne çıkan temel beklenti rahat çalışma ve istirahat mekanlarının sağlanması yönünde olmuştur. Karmod bu bilinçle kaliteyle beraber kullanım ergonomisini önceleyen, çalışma ve istirahat aşamalarında huzurlu ortamları hedeflemiş, uluslararası şantiye iş güvenliği şartlarına tam uyumlu, sağlıklı, zindelik veren şantiye konteyner yapıları hazırlamaktadır.

 

Taban hareketlerini minimize eden alt paslanmaz şase profil sıklığı, gürültüye geçit vermeyen duvar ve çatı sandviç panel sistemi, toza ve ses geçişini engellemeye yönelik özel geliştirilmiş tam kapama sağlayan sac panel kapısı, çift camlı yukarıdan aşağı kanat profili boyunca uzanan tam kapamalı ispanyolet kilit sistemi gibi çok sayıda avantajıyla Karmod Yeni Nesil inşaat konteyneri ile çalışanlarınıza zinde mekanlar hazırlayarak projenizde verimliliği artırmak elinizde.

 

Doğayla iç içe ev sahibi olun
Şehrin gürültülü ve boğucu havası sizi sıktığında sizi bu boğuculuktan kurtararak rahatlık ve huzur verecek bir eviniz olsun. Konteyner ev modeliyle bu hayalinizi gerçekleştirmek hem çok kolay hem de çok ekonomik. Karmod konteyner evler kullanıma hazır konseptiyle ister doğada veya tatil beldelerinde, isterseniz köyünüzde bu hayalinizi gerçekleştirmek için size özel.

 

Sandviç panel duvar ve çatı sistemi, ekstra çatı uygulamasıyla lüks konteyner evler standart bir evden beklentillerinizin de ötesinde konfora sahip. Karmod demonte konteyner teknolojisi ile üretilen konteyner evle sınırlamalar da kalkıyor. Evinizi istediğiniz büyüklükte 1+1, 2+1, 3+1 hatta 5+1 ve dilediğiniz konut seçeneğinde demonte üretiyoruz Türkiye’nin istenilen bölgesinde aynı gün içerisinde kurulum yaparak kullanımınıza hazır teslim ediyoruz.

 

Bakımı kolay uzun ömürlü konteyner
Karmod Yeni Nesil konteyner yıllarca dayanan uzun ömürü sandviç panel sistemi, çürüme yapmaz karkasının yanı sıra otomotiv üretiminde kullanılan parlak yüzeyli boyama teknolojisiyle uzun yıllar ekstra bakım yapmadan güvenle kullanılır. Üstün özellikte malzeme tercihleriyle konteyner evler diğer yapılara göre bakımı çok kolay ve masrafsızdır. Karmod konteyner evi tercih ederek boya, sürekli bakım, bütçenize zarar veren yakıt masraflarından kurtulun.

 

Cebinizdeki tasarruf yüzünüzü güldürecek
Diğer yapı modelleriyle kıyasladığınızda şaşıracağınız çok cazip konteyner fiyatları ile iki kere kazanın bütçenizi rahatlatın. Karmod konteyner fiyatlarıyla hem satın alırken kazanın hem de kullanırken kazanın. Karmod’u tercih ettiğinizde uzun ömürlü sürekli kullanabileceğiniz konforlu bir yapıya sahip olurken aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayan üstünlüğü ile aylık enerji giderleriniz yüzde 60’a yakın azaltacaksınız. Hem tasarruf edin hem de yüzünüz gülsün.
© 2012 KARMOD
Prefabrik
Yapı. Tüm hakları saklıdır.