1986 da başlayan ilk heyecan Bugün 90 ülkeye ulaştı ...

tel no
prefabrik ürün

Şantiye Konteynerler

Şantiye konteynerleri standart ve birleşimli demonte sistemle üretim yapılmakta olup bir çok şantiye yapı çözümünde tercih edilerek güvenle kullanılmaktadır. Karmod standart konteyner elliye yakın planda 3x7 ve 2.4x6 mt standart ölçülerde üretim yapılmaktadır. Bu ölçülerin en önemli avantajı bitmiş olarak sevk edilen şantiye konteynerinin kamyonla 1 adet tırla 2 adet olarak kolayca sevk edilmektedir. Çoklu üretimlerde nakliye avantajı açısından 2.4x6 mt standart modelimiz demonte olarak ta üretim yapılarak 1 konteynerle 8 adet olarak sevk imkanına sahiptir.
Büyük şantiye projeleri için bir diğer çözümümüz birleşimli demonte tek katlı veya üç kata kadar çok katlı şantiye konteyner çözümüdür. Büyük şantiye konteyner projeleri uzman ekiplerimizce hazırlanmış çok sayıda hazır planda üretim yapılabileceği gibi, müşteri tarafından hazırlanmış planlar da modern tesislerimizde üretim yapılmaktadır.
Şantiye konteynerleri kompleksinde yatakhaneler, yemekhaneler, soyunma odaları, mühendis – mimar – yönetici çalışma ofisleri, dinlenme odaları, tv – sinema izleme odaları, oyun odaları, seminer ve eğitim salonları, tuvalet duş üniteleri projelendirilerek kullanıma hazır olarak teslimat yapılmaktadır. Demonte birleşimli sistemle üretilen şantiye konteynerleri proje tamamlandığında sökülerek başka mekana kurulum avantajı sunmaktadır.
Karmod şantiye konteynerleri; inşaat şantiyelerinde, yol yapım şantiyelerinde, maden arama ve işletme şantiyelerinde, petrol çıkarma şantiyelerinde, boru hattı döşeme şantiyelerinde, baraj yapım şantiyelerinde vb. şantiye alanlarında güvenle kullanılmaktadır. Karmod şantiye konteynerleri üretim ve montaj hatalarına karşı Karmod satış sonrası hizmet güvencesine sahiptir.

137 M² Şantiye Konteyner Yapıları

210 M² Şantiye Konteyner Yapıları

465 M² Şantiye Konteyner Yapıları

© 2012 KARMOD
Prefabrik
Yapı. Tüm hakları saklıdır.