1986 da başlayan ilk heyecan Bugün 90 ülkeye ulaştı ...

tel no
prefabrik ürün

Endüstriyel Geniş Kabinler

Karmod’un üretimi olan 390x390 cm ebattan başlayarak 390x1230 cm ebata kadar büyük ebatlı kabinler endüstriyel geniş kabin olarak adlandırılmaktadır.
Dünya’nın kabin üretiminde lider ismi Karmod tarafından bant sistemiyle maksimum düzeyde eşit hammadde dağılım yoğunluğunda üretilen Karmod polyester endüstriyel geniş kabinler benzerlerine göre üstün özelliklere sahiptir. Karmod polyester endüstriyel geniş kabin yüksek kalitede tam hammadde kullanımıyla üretilir. Bant sistemi üretimle endüstriyel geniş kabin panelini oluşturan poliüretan köpük polyester tabakası ile güçlendirilerek son olarak jelkot kaplama takviyesi ile mukavemeti artırılmaktadır. Özel boyama sistemiyle boyanan Karmod endüstriyel geniş kabin benzerlerine göre koku yapmaz özelliktedir. Özel üretim sisteminin getirdiği bir başka avantaj Karmod endüstriyel geniş kabinin yüzeyinin oldukça düzgün ve parlak olmasıdır.
Karmod endüstriyel geniş kabin üretiminde kullandığı malzemeyi de yüksek kalitede üretimlerden tercih etmektedir. Kapısından pencerelerine, elektirik tesisatından su tesisat malzemeleri ve armetürlerine kadar her detay kalite belgeli ürünlerden tercih edilerek imal edilmektedir. Karmod endüstriyel geniş kabinler üretim adeti ve sevkiyat avantajlarına göre fabrika tam üretimli veya demonte kolay nakliye standartlarında üretilmektedir. Demonte üretim yapılan Karmod endüstriyel geniş kabinler uzman ekiplerimizce montaj yapılarak kullanıma hazır nitelikte teslim edilmektedir.
Karmod endüstriyel geniş kabinler; satış ofisi kabini, market kabini, aile sağlığı merkezi kabini, askeri güvenlik bölgesi kabini, ev kabini gibi amaçlar için güvenle kullanılmaktadır. Karmod endüstriyel geniş kabinleri tek odalı planda veya bölmeli planda üretim yapılmaktadır. Bölmeler iç açılır veya bağımsız kapı olarak yapılabilmektedir. İstenilmesi durumunda wc – duş ünitesi de bölünmüş alan olarak iç açılımlı veya dışardan ayrı kapılı modelde üretim yapılabilmektedir.

390 X 390 Endüstriyel Geniş Kabin

390 X 510 Endüstriyel Geniş Kabin

390 X 630 Endüstriyel Geniş Kabin

390 X 750 Endüstriyel Geniş Kabin

390 X 870 Endüstriyel Geniş Kabin

390 X 990 Endüstriyel Geniş Kabin

390 X 1100 Endüstriyel Geniş Kabin

390 X 1230 Endüstriyel Geniş Kabin
© 2012 KARMOD
Prefabrik
Yapı. Tüm hakları saklıdır.