1986 da başlayan ilk heyecan Bugün 90 ülkeye ulaştı ...

tel no
prefabrik ürün

Eko Kabinler

Eko güvenlik ve wc duş kabinleri 115x120 cm standart ebatında üretim yapılmaktadır. Karmod kalite güvencesinde üretilen eko kabinler kabinde ekonomiyi önceleyenler için ideal yapıdadır. Elektirikten su tesisatına her detayı kullanıma hazır olarak üretilip sevk edilen eko kabinleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

TEKNİK VERİLER Deprem şartları 1.Derece deprem şartları Metal malzemeler ST 37
İklim şartları 3.İklim bölgesi için uygun Betopan TSE 634-2
Kar yükü 80 Kg/m2 Poliüretan köpük TS 7316 YANMAZ B2
Rüzgar hızı 102 Km/Saat Şase Yük kapasitesi 200 Kg/m2
TABAN Sistem Özel şekillendirilmiş konstrüksiyon ve taşıyıcı tek parça profiller üzerine uygulanmaktadır.
Taban kaplaması Kabin'inTaban kaplaması olarak 16 mm kalınlıklı kokusuz ve yanmaz Betopan levhalar üzerine, zemine döşeme kaplaması olarak  2,5 mm kalınlıklı ithal fransızTARGET marka PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DIŞ DUVAR Kalıp Sistemi Özel şekillendirilmiş konstrüksiyon ve polyester çekmez kalıplarda preslenerek Türkiyede ve Dünya da olmayan otomasyon karmod sistemiyle üretilmektedir.
Kabin Üretim Sistemi ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden çift cidarlı poliüretanlı sandvic panel olarak imal edilmektedir. Özel şekillendirlmiş paneller modüler yapısıyla ekleyerek vidalanıp monte edildikten sonra anti baktiriyel nötür silikon kullanılarak yalıtılarak  su,kar,toza karşı koruma sağlanması ile birlikte hijyenik bir görüntü sağlar.
 Dış Yüzey Kaplaması  Polyester esaslı neolu kırık beyaz ( florasan renk) İzo-ftalik Akrilik esaslı özel jelkot kullanılmaktadır.
 İç Yüzey Kaplaması  Polyester esaslı neolu kırık beyaz ( florasan renk) İzo-ftalik Akrilik esaslı  özel jelkot kullanılmaktadır.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıkta 40 dansite İtalya menşei EUROPOLİÜRETANE markalı 140 bar makinayla Polüretan köpük enjekte edilmektedir.
GENEL DIŞ DUVAR ÖZELLİKLERİ  Karmod  kabinlerin oluşturan panellerin iç ve dış yüzeyleri +60 derece güneşin ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklı ve -50 derece soğuğa dayanıklı neolu kırık beyaz renkte jelkot malzeme kullanılarak imal edilmektedir.Dış ve iç paneller atmosferik şartlara ve anti korozif özelliğe sahiptir. Yıkanabilir, paslanmaz, çürümez, kolay temizlenir.                                                                                                                              
İÇ DUVAR Sistem Özel şekillendirlmiş profiller yardımıyla karkaslı olarak yapılır .
 İç Yüzey Kaplaması  Çift taraflı 10 mm kalınlıkta PVC lambri kullanılmaktadır.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıkta Polistren  köpük kullanılmaktadır. 
ÇATI Çatı sistemi ( CTP ) cam elyaf takviyeli polyester malzemeden çift cidarlı sandvic panel olarak imal edilmektedir. Özel şekillendirlmiş paneller vidalı  olarak birleştirildikden sonra anti baktiriyel silikon kullanılarak yalıtılarak  su,kar,toza karşı koruma sağlanması ile birlikte hijyenik bir görüntü sağlar.
Çatı İzolasyonu 30 mm kalınlıkta Polüretan köpük enjekte edilmektedir.
 İç Yüzey Kaplaması  Polyester esaslı neolu kırık beyaz Rall 9002  renkte jelkot kullanılmaktadır.
 Dış Yüzey Kaplaması  Polyester esaslı neolu kırık beyaz  Rall 9002 renkte jelkot kullanılmaktadır.
KAPILAR Dış Kapı  Elektro statik toz boyalı  beyaz renkte alüminyum kapıdır. Dış kapı ebatı 71,5*184,5 olup üst bölümü                              4 mm kalınlıkta  kapı camı kullanılkmakta,kapı altı polyester plaka ve lambri kaplıdır.
İç Kapı  Elektro statik toz boyalı  beyaz renkte alüminyum kapıdır. 
NOT Sipariş notu SİPARİŞ VERİLİRKEN KAPI VE PENCERE KONUMLARI MUTLAKA BİLDİRİLMEKTEDİR.
PENCERELER Pencere Elektro statik toz boyalı  beyaz renkte alüminyum çercevelerden oluşmaktadır.
Cam 4 mm  kalınlığında temperlenmiş oto camı kullanılmaktadır.Kırıldığında zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR Metal aksam 150*150 ebatından 270*270 ebatına kadar galveniz şase kullanılmaktadır.
270*270 ebatı sonrası ve Wc şaselerinin tümü profil olup üzeri 1 Kat Rapid astar boya uygulanmaktadır.
ELEKTRİK TESİSATI         (Sıva üstü) Kablo Eleketrik gücü 2000 W 220 Volt Pirizler için 3x2,5 NYM Kablo,aydınlatmalar için 2x1,5 ÖZNUR ve VATAN marka kablo kullanılmaktadır.
Sigortalar 16 amper Siemens marka sigaorta kullanılmaktadır.
Aydınlatma Armatürü ESPA marka kullanımaktadır.
Piriz ve Anahtarlar VİKO marka kullanılmaktadır.
Dış bağlantılar Alıcıya aittir.
SIHHI TESİSAT (Sıva üstü) Vitrifiye (Armatürler) AYVİT marka kullanılmaktadır.
Lavabo ve duş (Armatürleri) ECESAN marka kullanılmaktadır.
Temiz su boruları PPRC FIRAT marka kullanılmaktadır.
Pis su boruları PVC FIRAT marka kullanılmaktadır.
Dış bağlantılar Alıcıya aittir.
OPSİYONEL AKSESUARLAR Opsinel olarak banko,masa,raf,evye,jaluzi,iç duvar bölmesi ve ilave wc  istenmesi gibi özel istekler ücret karşılığı yapılmaktadır.
GARANTİ KAPSAMI KARMOD Standart kabinler imalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Kabinlerin üzerindeki karmod markalı alimünyum ve yapışkan etiketler çıkarıldığında garanti kapsamındadan çıkarılmaktadır.
SEVKİYAT                KARMOD kabinler İSTANBUL içi nakliyesi şirketimize aittir.(İSTANBUL dışı tüm siparişlerde nakliye alıcıya aittir.)
TESLİMAT ŞEKLİ Ürünler  kamyon üzeri olup kamyonun yanaştığı yere kadar teslim edilir.                                                                                                                               Kabin aktarmalarında vinç gerekmekteyse ücreti alıcıya aittir.                                         
© 2012 KARMOD
Prefabrik
Yapı. Tüm hakları saklıdır.