1986 da başlayan ilk heyecan Bugün 90 ülkeye ulaştı ...

tel no
prefabrik ürün

  Çelik Ev Modelleri

Karmod prefabrik ev teknolojisinde bir devrim başlatıyoruz. Sağlamlığı, dayanıklılığı ve direnci kıyaslanamaz kalıcı ve evladiyelik dört mevsim kullanabileceğiniz çelik ev modelleri sunuyoruz. Hazır ev diyince akla çünkü KARMOD geliyor. 27 yıldır Ticari başarısı ve güçlü mühendis yapısıyla, kusursuz bir rahatlık ve güveni sizlere sunuyoruz. Galvanizli çelik profiller den oluşan çelik ev modellerinde kullanılan profiller ileri teknoloji kullanılarak, Avrupa'dan ithal ettiğimiz son sistem cad-cam kontrollü hatlarda kaynaksız teknoloji olarak üretilmekte ve vidalı olarak birleştirilmektedir.
Çelik ev modelleri yeni yüzyıl teknolojisiyle geleneksel inşaat teknolojilerinin yerini almaya hazırlanıyor. Artık, depreme dayanıksız betonlaşmış yapıların yerine Amerika da ve Avrupa'daki gibi depreme dayanıklı sağlam, uzun ömürlü çelik ev modelini sunuyoruz. Türkiye ve Dünya bizi tercih ediyor.
çelik ev modelleri 1 çelik ev modelleri 2 çelik ev modelleri 3 çelik ev modelleri 4 çelik ev modelleri 5 çelik ev modelleri 6


© 2012 KARMOD
Prefabrik
Yapı. Tüm hakları saklıdır.