1986 da başlayan ilk heyecan Bugün 90 ülkeye ulaştı ...

tel no
prefabrik ürün

Antalya İlimizin En güzel Prefabrik Evleri

Karmod prefabrik ev teknoloji 27 senedir Dünya’nın ve Türkiye’nin güzide ili Antalya için depreme dayanıklı özel tasarımlı lüks prefabrik tek katlı hazır evler veya iki katlı prefabrik konutlar üretiyoruz. Karmod olarak üretimdeki en büyük değer sağlayan prefabrik ev teknolojisinde sağlamlık ve uzun süreli kullanabilmektir Bizde bunu Antalya için en hesaplı ve uygun fiyatlara prefabrik hazır ev fiyatları cazip tutup herkesi Antalya ilimizde prefabrik ev sahibi yapmak için yola cıktık.
Yüksek izolasyonlu soğuk ve sıcağı geçirmeyen dört mevsim kullanabileceğiniz sağlam ve dayanıklı prefabrik evler üretiyoruz prefabrik evin odaları salonu, banyosu, mutfağı ve tuvaletleri ailenizle ve çocuklarınızla mutlu bir yaşam süreceğiniz muhteşem evler artık Antalya için üretiyoruz.
Antalya ilimizde Sizde hızlı pratik bir depreme dayanıklı ve bahçeli bir prefabrik hazır evim olsun diyorsanız. Web sitemiz den acil prefabrik ev projelerimize bakın beğendiğiniz hazır evi çok çabuk bir şekilde Antalya da prefabrik konutunuzu kuralım.
Prefabrik ev deyince Antalya ilimizde Karmod prefabrik yapı teknoloji size yeter.
Ürettiğimiz diğer ürünlerimiz Yaşam konteyner evler, Polyester güvenlik kabinleri, Hafif Çelik evler ve metropol yaşam evleri sitemizden görebilirisiniz.
Dünya’nın En güzel prefabrik evlerini Karmod üretir.

Karmod - Antalya Şube
Telefon: 0 242 463 15 55 - 0 533 962 01 25
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Güzelyurt Mah. Serik Cad. No:144
(Soğucak Su Mevki) Aksu / Antalya
© 2012 KARMOD
Prefabrik
Yapı. Tüm hakları saklıdır.