1986 da başlayan ilk heyecan Bugün 90 ülkeye ulaştı ...

tel no
prefabrik ürün

Ankara İlimizin En güzel Prefabrik Evleri

Karmod prefabrik ev teknoloji 27 senedir Dünya’nın ve Türkiye’nin güzide ili Ankara için depreme dayanıklı özel tasarımlı lüks prefabrik tek katlı hazır evler veya iki katlı prefabrik konutlar üretiyoruz. Karmod olarak üretimdeki en büyük değer sağlayan prefabrik ev teknolojisinde sağlamlık ve uzun süreli kullanabilmektir Bizde bunu Ankara için en hesaplı ve uygun fiyatlara prefabrik hazır ev fiyatları cazip tutup herkesi Ankara ilimizde prefabrik ev sahibi yapmak için yola cıktık.
Yüksek izolasyonlu soğuk ve sıcağı geçirmeyen dört mevsim kullanabileceğiniz sağlam ve dayanıklı prefabrik evler üretiyoruz prefabrik evin odaları salonu, banyosu, mutfağı ve tuvaletleri ailenizle ve çocuklarınızla mutlu bir yaşam süreceğiniz muhteşem evler artık Ankara için üretiyoruz.
Ankara ilimizde Sizde hızlı pratik bir depreme dayanıklı ve bahçeli bir prefabrik hazır evim olsun diyorsanız. Web sitemiz den acil prefabrik ev projelerimize bakın beğendiğiniz hazır evi çok çabuk bir şekilde Ankara da prefabrik konutunuzu kuralım.
Prefabrik ev deyince Ankara ilimizde Karmod prefabrik yapı teknoloji size yeter.
Ürettiğimiz diğer ürünlerimiz Yaşam konteyner evler, Polyester güvenlik kabinleri, Hafif Çelik evler ve metropol yaşam evleri sitemizden görebilirisiniz.
Dünya’nın En güzel prefabrik evlerini Karmod üretir.

Karmod - Ankara Şube
Telefon: 0 312 393 00 63 - 0 530 313 53 61
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Saray Osman Gazi Mh Özal Bulvarı (Havaalanı-Protokol Yolu) No:220
Pursaklar / Ankara© 2012 KARMOD
Prefabrik
Yapı. Tüm hakları saklıdır.